Kurczak Kukurydziany zagrał z WOŚP!

Kurczak Kukurydziany zagrał z WOŚP!

Wspólnie z Klubem Szefów Kuchni wspieraliśmy (w niedzielę 29 stycznia) 31 finał Orkiestry pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.

Gotowaliśmy pyszną i aromatyczną zupę tajską przy Centrum Sportów w warszawskim Wilanowie. Bazą do tego wyjątkowego dania był Kurczak Kukurydziany, który dzięki swoim unikalnym walorom kulinarnym idealnie podbił jego orientalny smak. Było czym dzielić! Zupy było aż 5000 litrów – czyli tyle, ile pomieściłoby 200 wypełnionych po brzegi wanien kąpielowych! Każdy chętny mógł zdegustować przepysznej zupy, rozgrzać się i nabrać sił do dalszego działania – także reprezentanci Grupy Drosed z Fodservice i Marketingu 😊

Nasz Kurczak Kukurydziany królował również na Placu Defilad, w samym sercu akcji! Oj, działo się 😊 W największej tego dnia strefie kulinarnej w centrum stolicy, członkowie Klubu Szefów Kuchni przyrządzali z naszych produktów dania dla organizatorów, wolontariuszy i gości Finału. Było wyśmienicie – za datek do puszki można było posmakować dań takich jak pieczona pierś z Kurczaka Kukurydzianego w sosie śmietanowo-serowym w towarzystwie ziemniaków au-gratine z brokułem w emulsji maślanej.

Kurczę, ale to DRObre!

Cieszymy się, że kolejny raz braliśmy udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu. No i DRO!